Bezpečnostné mreže

Politroll® - priehľadné bezpečnostné rolovacie žalúzie

Produkt firmy Sápi nájde uplatnenie hlavne v oblastiach, kde je pri vysokých bezpečnostných požiadavkách dôležitá aj priehľadnosť. Aplikáciou môžeme docieliť výnimočne praktické uzamknutie a preto odporúčame na interiérové a exteriérové použitie. Priehľadné bezpečnostné rolovacie žalúzie Politroll® kvalifikovali aj ÉMI a MABISZ a obdŕžali ocenenie EURONORM. Vyrába sa z vysoko pevných polikarbonátových lamiel a je doplnená hliníkovými pripevňovacími pásmi. Je odolný voči škrabancom a UV. Funguje so všetkými známymi motorovými prístrojmi.

Rozťahovacie mreže

Vonkajšia bezpečnostná pohyblivá mreža zabráni vniknutiu cudzej osoby do miestnosti cez dvere, aj výklad. Jej prednosťou je, že chráni aj za mrežou nachádzajúce sa kľučky dverí a okien. Môže sa montovať na dvere, alebo výklad predajne, hodí sa aj pred vchodové dvere i na dvere terasy rodinných domov. Mreže sú zabezpečené so špeciálnymi zámkami. V zloženej podobe sa mreže dajú vyvrátiť von z otvoru, čím sa otvor úplne uvoľní. Pomocou dolných a horných vodiacich líšt je odsun mreží veľmi jednoduchý a ľahký. Výber farieb je podľa požiadaviek.

Combi – S ochranná mreža

Combi-S ochranná mreža zabráni, odcudzeniu tovaru po rozbití výkladového skla. Mreže majú ochrannú funkciu z dvoch hľadísk:

  • z mechanického hľadiska a to z toho dôvodu, že sa na ich výrobu používa veľmi masívny materiál.
  • zo psychického hľadiska, to znamená, že mreže zabraňujú vniknutiu do miestnosti aj po rozbití skla.

Combi-S mreže zaberajú veľmi málo miesta. Počas dňa sa môžu ručne, alebo s pohonom narolovať, čím sa výklad stane dobre viditeľným. Combi-S mreže spĺňajú všetky estetické požiadavky. Tento typ vnútorných ochranných mreží sa prispôsobuje aj k rozťahovacím mrežám, pričom spolu vytvárajú kompletný bezpečnostný systém.

Trubkové bezpečnostné mreže

Pri tomto type mreží sme posilnili profilov, aby boli aj pri veľkých rozmerov bezpečné. Mreža zhotovená z hliníkových rúr hrúbky 1mm o priemere 18mm. Dĺžka zvislých medzičlánkov je ľubovoľná (pohybuje sa medzi 50-400 mm), vzdialenosť medzi nimi je nemenná 100 mm. Vyrába sa výlučne len s pozinkovaným profilom. Pre zmontovaním sa rúrové mreže dajú napráškovať s farbou podľa vlastného výberu. Z rúrkových mreží je možné vyhotoviť 13 m široká a 4m vysoká bezpečnostná mreža.

Bezpečnostná mreža – Detektív

V dekoratívnom prevedení, zhotovené z pozinkovanej ocele. Vonkajšie bezpečnostné mreže s pohyblivými putami, pohyblivosť je zabezpečená so strunovým, mechanickým alebo elektronickým motorom. Mreže sa rolujú do pripevneného krytu. Sú montovateľné pred každé dvere či výklad z dôvodu dobrej priehľadnosti a bezpečnosti. Spôsoby riešenia montáža, nahor točiacim sa náradiam.

  • k bezpečnostnej mreži
  • k pruhovanám roletám
  • k vlnovým roletám
  • ku Combi – S typom